Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація

Стан підготовки області до осінньо-зимового періоду 2017-2018 років обговорено на колегії Департаменту ЖКГ

Переглядів: 384

 

 

Сьогодні, 30 серпня, відбулась колегія Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури обласної державної адміністрації, що стосувалась стану підготовки підприємств житлово-комунального та паливно-енергетичного господарства, а також об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.

Участь у колегії взяли заступник голови обласної державної адміністрації Василь Броварник, директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації Сергій Волков, заступник директора Департаменту ЖКГ Володимир Костенко та  голова обкому профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення Алла Рафал.

«Питання, які розглядатимуться на сьогоднішній колегії є надзвичайно важливими. Також,  даній проблематиці значна увага приділяється зі сторони Уряду України. Саме тому потрібно говорити не стільки про стан підготовки, а про готовність підприємств житлово-комунального та паливно-енергетичного господарства, а також об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років. Зокрема, до 1 вересня поточного року необхідно завершити підготовку об’єктів соціальної сфери до осінньо-зимового періоду. Також, особливо хочу звернути увагу на питання енергоефективності. Особливо це стосується переведення котелень на альтернативні види палива. Окремо хочу зупинитись на питанні оснащення багатоквартирних житлових будинків, де є централізоване опалення, приладами обліку, адже відповідно до сучасних норм законодавства до кінця року даний показник має сягати 90%», - зазначив Василь Броварник.

В свою чергу про хід підготовки житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери області до роботи в осінньо-зимовому періоді 2017-2018 років присутніх проінформував Володимир Костенко.

Широко розкрив питання роботи оперативних штабів для контролю за ходом підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери області до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2017-2018 років заступник начальника інспекції Держенергонагляду у Вінницькій області Олег Данилюк.

Окремо розглянуто питання заміщення традиційного палива на альтернативні та поновлювальні джерела енергії та заготівлі паливної сировини на новий опалювальний період.

В ході колегії, також, заслухано представників районів стосовно питань незадовільних темпів підготовки об’єктів житлово-комунального господарства на підпорядкованій території.« повернутися до списку новин