Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

«Бізнес-еліта Поділля - 2017»: Вінниччина готується до нагородження лідерів

Переглядів: 445

 

 

Незабаром оргкомітет оприлюднить імена переможців XIV Регіонального конкурсу «Бізнес-еліта Поділля», який щороку проходить за підтримки Вінницької обласної державної адміністрації . Про умови відбору цьогорічних лауреатів конкурсу, про номінації та нагороди для переможців йшлося сьогодні на прес-конференції, яка проходила в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

В прес-конференції взяли участь: голова Правління Вінницької обласної громадської організації «Регіональний центр підприємництва» , голова оргкомітету конкурсу «Бізнес-еліта Поділля» Віталій Кирницький, директор агентства нерухомості  «Благоустрій», генеральний спонсор конкурсу у 2017 році Микола Міщенко та Заслужений лікар України, голова правління ПрАТ «Обласна стоматологічна поліклініка», голова обласного відділення АСУ Ігор Люля.

«Урочиста церемонія нагородження відбудеться 25 листопада у залі заміського комплексу «Дубовий гай». Відзнаки лауреатів отримають більше 120 компаній різного профілю та форми власності. З-поміж них -  підприємства, які займаються житловим і промисловим будівництвом, сільським господарством, виробництвом харчової продукції, ІТ-технологіями, наданням різного роду послуг тощо»,-  повідомив  Віталій Кирницький.

Він також зауважив, що цього року до участі у конкурсі  долучилося чимало нових компаній, очолюваних молодими креативними керівниками. Вони прагнуть заявити про себе і знайти нових партнерів, тож конкурс розглядають, як платформу для налагодження професійних зв’язків.

«Таких  нових імен  у 2017 році  в списках лауреатів – близько 40%,- зазначив Віталій Кирницький.-  Водночас у лідерах  конкурсу  «Бізнес-еліта Поділля» залишились і ті, хто з року в рік демонструє стабільно високі показники, як-то компанія «Плазматек», «АVM девелопмент», «Літинський м’ясокомбінат», «ТДВ Брацлав», «Аграна-Фрут Лука», ТОВ «Хмільницьке» та багато інших»

Увага до конкурсу з боку бізнесу є яскравим підтвердженням динамічного розвитку економіки в області. Попри непросту ситуацію в державі, людям вдається створювати нові робочі місця, займатися легальною прибутковою діяльністю, наповнювати бюджети різних рівнів податками, збільшувати обсяги виробництва, втілювати інноваційні підходи.   

Традиційно лауреати конкурсу розділять між собою 7 номінацій: надійність, якість, стабільність, довіра, наша марка, компанія-лідер та найвищу нагороду «Вершина лідерства».

Керівник Регіонального центру підприємництва Віталій Кирницький, який водночас є головою оргкомітету конкурсу, запевняє, що саме «Вершина лідерства» для багатьох учасників стане сюрпризом. Відомо, що до неї увійдуть 12 компаній регіону, але їхні назви аж до церемонії нагородження триматимуть у секреті.

Бізнес-довідник з історіями успіху кожного лауреата видається щорічно і після офіційного підбиття підсумків XIV Регіонального конкурсу «Бізнес-еліта Поділля»  з’явиться у бібліотечній мережі. « повернутися до списку новин