Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація

Василь Броварник поставив завдання чітко дотримуватись механізму відшкодування завданих збитків від НС, аби уникнути проблем з виплатою компенсацій громадянам

Переглядів: 442

 

 

У вівторок, 17 жовтня, заступник голови обласної державної  адміністрації Василь Броварник провів у приміщенні ОДА чергове засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що виникла на військових складах Міноборони поблизу міста Калинівка.

Основне питання, яке розглядалось на засіданні стосувалось  процедури відшкодування населенню постраждалих територій витрат за проведені ремонтно-будівельні роботи.

На зібранні було заслухано доповіді головних розпорядників використання бюджетних коштів для проведення ремонтно-відновлювальних робіт.

За словами посадовця, на даний час у всіх постраждалих населених пунктах завершена робота щодо оформлення описових актів пошкоджених будівель та дефектних актів.

 «На даний час налагоджена робота з відновлення пошкоджених помешкань.  Гостра потреба у шифері та склопакетах відпала у селах Павлівка, Сальник, Гущинці, Дорожне, де відремонтовано 99% покрівель будинків, які постраждали від вибухів на арсеналі», - зазначив Василь Броварник.

 Також на засіданні штабу в черговий раз наголошувалось на  належному оформленні всіх документів для відшкодування населенню постраждалих територій витрат на проведення ремонтно-будівельних робіт, а також обліку будівельних матеріалів, зокрема скла та шиферу.

Заступник голови облдержадміністрації закликав всі державні організації та служби спільно працювати над вирішенням питань, що пов’язані з проведенням ремонтно-відновлювальних робіт, а також  поставив завдання чітко дотримуватись розробленого  механізму відшкодування населенню завданих збитків, відповідально підійти до оформлення документів, аби в майбутньому не виникало проблем з виплатою компенсацій громадянам.« повернутися до списку новин