Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

На Вінниччині тривають ремонтно-будівельні роботи на об’єктах забезпечення соціальних послуг

Переглядів: 303

 

 

Подальше проведення ремонтно-будівельних робіт на об'єктах, що забезпечують надання соціальних послуг вразливим категоріям населення та молоді передбачено «Картою пріоритетів та цілей на 2018 рік» Департаменту будівництва, містобудування та архітектури ОДА.

За словами Дмитра Романченка, директора Департаменту будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації, минулого року на виконання завдань з проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах соціального захисту було завершено реконструкцію системи теплозабезпечення зі встановленням котлів на твердому паливі в Ладижинському дитячому будинку-інтернаті. Підсумовучи результати роботи структурного підрозділу за 2017 р., Дмитро Романченко надав докладну інформацію щодо таких заходів як: проведення робіт з капітального ремонту котельні Вінницького обласного центру реінтеграції бездомних громадян; виконання робіт з реконструкції кімнат гігієни Вінницького будинку-інтернату геріатричного профілю та облаштування санвузлів із забезпеченням безперешкодного доступу до них людей з обмеженими фізичними можливостями тощо.

Також директор Департаменту будівництва, містобудування та архітектури ОДА Дмитро Романченко зазначив про успішність розробки проектно-кошторисної документації на реконструкцію існуючих приміщень під «Молодіжний центр» та реконструкцію І поверху приміщення Вінницького обласного центру реінтеграції бездомних громадян коштом Державного фонду регіонального розвитку. За словами посадовця, роботи щодо зазначених об’єктів заплановано виконати в поточному році. В рамках «Карти пріоритетів та цілей на 2018 р.» також заплановано проведення робіт з реконструкції та капітального ремонту будівлі КЗ «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» та продовження капітального ремонту котельні Вінницького обласного центру реінтеграції бездомних громадян коштом обласного бюджету.

Презентуючи «Карту пріоритетів та цілей», Дмитро Романченко також торкнувся питання щодо реалізації природоохоронних заходів. За словами посадовця, структурний підрозділ реалізував два проекти, фінансування яких проведено за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього середовища. Йдеться про будівництво каналізаційних очисних споруд для Тиврівського будинку-інтернату геріатричного профілю у селищі Тиврів та реконструкцію системи водовідведення на території Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М. І. Пирогова у м. Вінниці.

 « повернутися до списку новин