Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Робота служби у справах дітей

Переглядів: 496

 Робота служби у справах дітей

    Про це проінформував на щопонеділковій апаратній нараді начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Ігор Остапович.

     Він зазначив, що служба у справах дітей Мурованокуриловецької райдержадміністрації працює над реалізацією державних та регіональних програм стосовно дітей, утворення системи в роботі з питань усиновлення, опіки, піклування, розвитку сімейних форм виховання, вирішення проблеми подолання дитячої безпритульності та бездоглядності, бродяжництва, соціального захисту та профілактики правопорушень серед них.

   В службі у справах дітей на обліку стоять 10 дітей. З початку 2016 року було обстежено умови проживання  неблагополучних сімей  району в 16 населених пунктах, за результатами яких було складено 45 актів обстеження матеріально-побутових умов проживання даних сімей та проведено профілактичні бесіди щодо відповідального батьківства та попередження жорстокого поводження з дітьми в сім’ях.

  На первинному обліку служби у справах дітей райдержадміністрації перебуває 55 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, з них 15 дітей мають статус сироти, а 40 – позбавлені батьківського піклування. З числа дітей, які перебувають на первинному обліку служби у справах дітей – 23 дитини знаходяться під опікою та піклуванням, 19 дітей перебувають в ДБСТ, 4 дітей перебувають в ПС, 3 дітей перебуває в школах-інтернатах, будинках дитини -2, ПТУ – 2, у центрі соціально-психологічної реабілітації - 2 дитини. Протягом звітного періоду статусу дитини-сироти набула 1 дитина.

   Функціонує 6 прийомних сімей, до яких влаштовано 9 дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

 « повернутися до списку новин