Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ СТВОРЕННЯ РОБОЧИХ МІСЦЬ НА СЕЛІ

Переглядів: 416

3 листопада в районному центрі зайнятості відбулося засідання круглого столу з питань діяльності служби зайнятості та підтримки підприємницької ініціативи на селі шляхом виділення коштів на ці цілі через програми розвитку територіальних громад. В роботі круглого столу взяли участь заступник голови райдержадміністрації Валерій Козачишен, сільські голови Віктор Ольшевський з Сніткова, Надія Чуплакова з Рівного, Тетяна Квятковська з Вищеольчедаєва, Василь Гикавчук з Курашовець, Валентина Слободянюк з Роздолівки та Світлана Ільніцька з Галайковець.

 Презентували роботу служби зайнятості директор районного центру зайнятості Володимир Мельник та заступник начальника відділу надання соціальних послуг Людмила Рубаха. Зокрема, йшлося про проведення громадських робіт із залученням коштів місцевих бюджетів. На сьогодні районний центр зайнятості завдяки співпраці з сільськими радами залучив на ці потреби понад 200 тисяч гривень. Вишуковуються кошти і для розвитку підприємницької діяльності на селі, а для всіх бажаючих здійснюється відповідне навчання.

Кожен з сільських голів під час круглого столу висловив свою думку з цього приводу. Зокрема, йшлося про значну потребу у покращенні сфери послуг на селі, у наданні перукарських послуг, ремонті взуття, гостру необхідність у спеціалістах-електриках, сантехніках тощо. Окремо наголошувалось на питанні зайнятості демобілізованих учасників АТО. Вирішення цих проблем можливе завдяки участі громад у різноманітних проектах із залученням грантових коштів. Всі дійшли спільної думки, що в програмах розвитку громад необхідно передбачити співфінансування послуг служби зайнятості, головною метою яких залишається створення робочих місць на селі.

 « повернутися до списку новин