Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

В облдержадміністрації відбулась презентація сайту "Мандруй Вінниччиною", який популяризує туристичний потенціал регіону

Переглядів: 408

Новий сайт,  створений  спеціалістами  компанії Google Україна в співпраці з Вінницькою обласною державною адміністрацією та міською радою м. Вінниця в рамках проекту «Цифрове перетворення Вінницької області»,  презентувала сьогодні під час щопонеділкової апаратної  наради в ОДА заступник директора Департаменту Міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Вега Кулявець.

Перший заступник голови  облдержадміністрації Андрій Гижко, який головував на нараді,  наголосив перед презентацією сайту: «Це є «живий сайт», покликаний популяризувати Вінницький регіон. Кожен  користувач може його наповнювати, змінювати,  щось додавати.  Він може і повинен слугувати живим  дієвим інструментом як для  управління культури , так і для Департаменту житлово-комунального господарства,  зокрема із питань транспортних перевезень  тощо».

Вега Кулявець, детально зупиняючись на кожному із розділів сайту (https://discover.vn.ua), підкреслила: « Ця робота – результат плідної співпраці з районними державними адміністраціями нашої області, тобто кожен район визначав найцікавіші місця для відвідання туристів з інших районів та областей країни,з подальшим опрацюванням інформації фахівцями компанії Google Україна».

Посадовець також зазначила, що новий сайт дає можливість за допомогою опції «Сплануй подорож» сформувати індивідуальний маршрут  цікавими місцями Вінниччини, залежно від того як збирається подорожувати мандрівник - пішки, велосипедом чи автомобілем. Крім того, на сайті можна знайти вже готові маршрути, або додати свої власні.

Вега Кулявець окремо зупинилась на проблемах доступності, які також мають висвітлення на сайті. Відтак,  для багатьох турів на новоствореному сайті використовується аудіо супровід спеціально для людей з ослабленим зором. Крім того, на карті відзначені об'єкти з наявністю спеціальних під'їздів і пандусів. Ці переваги сайту «Мандруй Вінниччиною» стали можливі  завдяки співпраці  із міським центром соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія».« повернутися до списку новин