Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація

15 лютого відбулися заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Переглядів: 408

Учасників бойових дій привітав голова райдержадміністрації Сергій Ладан, він зазначив, що коли була Помаранчева Революція та Революція Гідності, воїни-афганці були серед перших, хто вийшов для боротьби проти несправедливості. Коли напав на нашу державу агресор, а в країні не було армії – армія була розграбована і знищена, свої традиції першими прийшли продемонструвати воїни-афганці. В перші добровольчі підрозділи, що формувалися на базі сотень Майдану, батальйони Національної гвардії ви прийшли з вашим патріотизмом, силою духу вчити молодих хлопців і дівчат. Це тоді закладалися ті традиції, які панують в афганському братстві.

Сьогодні ми зібралися в цій залі для того, щоб віддати заслужену шану ветеранам бойових дій на території інших держав, які з честю виконали свій бойовий обов'язок і для яких 15 лютого – свято на все життя, у яких завжди перед очима стоять ті останні підрозділи, які покидали Демократичну Республіку Афганістан.

          Пам’ять воїнів-афганців та тих, хто не повернувся з війни і віддав життя за українське сьогодення, присутні вшанували хвилиною мовчання.

З нагоди свята голова райдержадміністрації Сергій Ладан та голова районної ради Сергій Кушнір вручили учасникам бойових дій на території інших держав Почесні грамоти і грошові допомоги.

Після урочистої частини, представники районної організації Української спілки ветеранів Афганістану схилили голови перед світлою пам’яттю полеглих бойових побратимів біля пам’ятного знаку воїнам – інтернаціоналістам, вшанували пам'ять загиблих та поклали квіти. « повернутися до списку новин