Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Підведення підсумків роботи районної ланки обласної територіальної підсистеми цивільного захисту

Переглядів: 451

В період з 21 по 24 лютого 2017 року  в районі проходила  контрольна перевірка стану реалізації заходів державної політики у сфері захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки, діяльності аварійно-рятувальних служб та формувань.

Головою комісії для здійснення перевірки призначено заступника начальника Головного управління з реагування на надзвичайні ситуації полковника служби цивільного захисту Юрія Терентьєва.

До перевірки залучено районна державна адміністрація, селищна рада, Немерченська, Лучинчицька, Галайковецька, Наддністрянська та Котюжанська сільські ради, служби цивільного захисту району, установи та організації на яких розміщено потенційно небезпечні об’єкти та об’єкти підвищеної небезпеки.

За результатами перевірки 24 лютого в райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Івана Гончара відбулася  підсумкова нарада, на яку запрошувались керівники цивільного захисту, спеціалізованих служб цивільного захисту району, селищний та сільські голови.

В заключному виступі заступник начальника ГУ ДСНС України у Вінницькій області Юрій Терентьєв оцінив районну ланку обласної територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, як обмежено готова до виконання завдань за призначенням. В кращу сторону відмітили роботу  Немерченської сільської ради.« повернутися до списку новин