Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація

Урочистості з нагоди святкування Міжнародного дня прав жінок і миру

Переглядів: 518

Сьогодні , 7 березня в районному Будинку культури відбулися святкові заходи присвячені Міжнародному дню прав жінок і миру.

Офіційну частину урочистостей відкрив вітальним словом та побажаннями голова районної державної адміністрації Сергій Ладан. «Говорити про жінок можна нескінченно. Своєю мудрістю ви обминаєте гострі кути, терплячістю – зберігаєте мир вдома і на роботі, любов’ю до людей і до праці – будуєте майбутнє.

Зичу всім Вам, величезного щастя, кохання і добра. Бажаю, аби вас оточували лише достойні люди. Щоб кожен прийдешній день Ви зустрічали з посмішкою, впевненістю та передчуттям свята. А нова весна нехай подарує радість в особистому житті та успіх у професійній діяльності! Добробуту і затишку в оселях, поваги і любові від чоловіків, оптимізму і легкості у повсякденні!»

        Приєднався до привітань голова районної ради Сергій Кушнір.

Також керівництво району з нагоди Міжнародного жіночого дня та  за сумлінну працю,  професіоналізм, відданість обраній справі відзначили  Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради жінок  району. 

 У святковому концерті взяли участь діти та аматори культури району, які своїми талантами не тільки привітали жінок зі святом, але й наповнили залу особливою святковою атмосферою ніжності, тепла, та весняного затишку.

 « повернутися до списку новин