Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

На Вінниччині відбулось чергове засідання обласної земельної комісії

Переглядів: 345

 

На 94 засідання комісії надано 8 проектів розпоряджень голови обласної державної адміністрації, в тому числі 4 проекти розпоряджень, підготовлених Головним управлінням Держгеокадастру у Вінницькій області та 4 проекти розпоряджень голови обласної державної адміністрації, підготовлених Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації.

В тому числі: про надання дозволу на розроблення  технічної документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) – 1, про поновлення договору оренди земельної ділянки -1, про надання земельних ділянок в оренду – 1, про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою відведення земельної ділянки земельної ділянки – 1, про розірвання договору оренди землі – 1, про укладання договору оренди водного об’єкту на підставі діючого договору оренди землі – 1, про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації – 2.

Крім того, на обговорення комісії винесено 1 питання Головним управлінням Держгеокадастру у Вінницькій області.

Під час роботи комісії розглянуто всі питання, винесені на порядок денний.

За результатами роботи комісії погоджено 7 проектів розпоряджень голови облдержадміністрації з питань надання земельних ділянок державної власності у власність або користування фізичним та юридичним особам. Ще один проект розпорядження буде розглянуто після додаткового вивчення.

Комісією розглянуто винесені на обговорення питання та внесено пропозиції про вжиття відповідних заходів щодо їх вирішення.« повернутися до списку новин