Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

В районному Будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди Дня захисника України

Переглядів: 179

11 жовтня в районному Будинку культури, за участю керівництва району, учасників антитерористичної операції, представників трудових колективів, голів громадських організацій та жителів району відбулися урочистості з нагоди Дня захисника України.

В цей день усі присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять загиблих в роки Другої світової війни, під час Революції Гідності та в ході антитерористичної операції на Сході нашої країни.

         З вітальними словами до присутніх звернувся голова районної державної адміністрації Сергій Ладан, побажавши їм благополуччя, здоров’я і мирного неба над головою та зокрема, зазначив: "Боротьба за незалежність України продовжується і зараз, щоденно несуть службу наші захисники - воїни української армії. На превеликий жаль, на Донеччині  і Луганщині  гинуть наші патріоти, достойні сини нашої держави. В умовах гібридної війни ми відзначаємо це свято і впевнено можемо говорити про те, що захисниками України є не лише військовослужбовці, а й усі громадяни, які своєю сумлінною професійною і громадською діяльністю забезпечують економічний, гуманітарний, освітній й інформаційний захист держави".

          З нагоди Дня захисника України голова райдержадміністрації Сергій Ладан та голова районної ради Сергій Кушнір, за гуманітарну участь в антитерористичній операції вручили волонтерам відзнаки Президента України, а учасникам АТО Почесні грамоти обласного та районного рівнів і грошові винагороди.

 

Також зі святом вітали присутніх депутат обласної ради Вадим Соляник, заступник військового комісара районного військового комісаріату Віктор Пастух  та голова громадської організація «Мурованокуриловецька Асоціація Учасників Бойових дій та Ветеранів АТО» Юрій Погрибенко.

 Святковий захід було продовжено концертом від працівників районного Будинку культури.

 

Після завершення урочистої програми керівництво району та учасники свята  поклали квіти до пам’ятника Т.Г. Шевченку.

« повернутися до списку новин