Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Напередодні Дня будівельника працівники галузі приймали вітання із професійним святом від керівництва області

Переглядів: 147

     Сьогодні, 10 серпня, у залі засідань обласної державної адміністрації відбулись урочистості з нагоди Дня будівельника, який щорічно відзначається у другу неділю серпня. Вітали учасників заходу голова облдержадміністрації Валерій Коровій та голова обласної Ради Анатолій Олійник.  Звертаючись до працівників будівельної галузі, Валерій Коровій  зазначив: «В цій залі зібрались люди, які своєю працею, талантом і натхненням будують нові об’єкти, розвивають власний бізнес та створюють конкурентне середовище. Як голова обласної державної адміністрації я розумію, наскільки це не просто. Я дякую вам за вашу працю та вітаю з професійним святом. Завдяки вам ми маємо змогу бачити, як змінюється обличчя міста Вінниці, яке є перлиною Подільського краю. Ви змінюєте обличчя невеличких містечок і сіл нашої області. Фактично, Вінниччина сьогодні є великим будівельним майданчиком. За вашої підтримки ми впроваджуємо реформу Нової української школи та медичну реформи. І завдяки вашим зусиллям будівельна галузь Вінницької області визнається однією з найкращих. Тож здоров’я вам, натхнення, мирного неба та реалізації  вдалих проектів».

Очільник області також побажав присутнім  оптимістичного погляду в завтрашній день, а також здоров’я та доброту у родинах, вірних друзів і натхнення у роботі.

У свою чергу, Анатолій Олійник  від себе особисто та усього депутатського корпусу обласної Ради побажав будівельникам області Вінниччини здоров’я та життєвої наснаги, мирного неба, благополуччя і достатку.

З нагоди професійного свята за вагомий внесок у розвиток будівельної галузі Вінниччини 38 кращих працівників були  відзначені Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради.

 

« повернутися до списку новин