Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Привітання голови райдержадміністрації з нагоди 25-ї річниці незалежності України

Переглядів: 252

Шановні жителі району!

Щиро вітаю вас із 25-ю річницею незалежності України - знаменною подією у багатовіковій історії державотворення!
Двадцять п’ять років тому здійснилася споконвічна мрія нашого народу – бути господарем на своїй українській землі. Незалежність стала новою точкою відліку в житті кожного з нас.
Нині Україна переживає складні часи агресії та посягань на незалежність та цілісність держави, а українці  проходять  іспит  на зрілість, самоповагу, толерантність.

Та наша сильна, мужня, духовно багата  нація зможе вистояти і у цих випробуваннях, які загартовують дух української самосвідомості, виховують в кожному повагу до своєї Батьківщини та її незалежності.
Тож докладаймо спільні зусилля для завершення великої місії – зберегти, розбудувати та уславити нашу Велику Єдину Україну.
Нехай Господь дарує кожному та усій державі мир і добро, силу і наснагу, перемоги і здобутки. Бо щасливими, духовно та матеріально багатими повинні зростати наші діти, онуки та правнуки.
Слава Україні! Героям слава!

 

З повагою,

голова райдержадміністрації                                                                                                                           Сергій Ладан« повернутися до списку новин