Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Експерти Вінниччини надали свої пропозиції для удосконалення правового поля у сфері інструментів торговельного захисту

Переглядів: 383

 

 

Сьогодні, 3 серпня, в Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА в он-лайн режимі відбулася чергова  експертна зустріч з питань обговорення пріоритетів урядової політики на тему: «Удосконалення правового поля у сфері інструментів торговельного захисту (механізми антидемпінгових, антисубсидиційних та захисних розслідувань)».

Експерти, представники Мінекономрозвитку України та громадськість обговорили зміни для внесення до Законів України «Про захист національного товаровиробника від демпінгового імпорту», «Про застосування спеціальних заходів щодо імпорту в Україні», «Про захист національного товаровиробника від субсидованого імпорту», тощо.

Після короткої презентації заступника директора департаменту торговельного захисту – начальник управління захисту внутрішнього ринку Мінекономрозвитку України Сергія Зіньковського до дискусії та обговорення долучились представники студій з шести областей України.

За словами заступника директора департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку  облдержадміністрації Веги Кулявець, яка представила на експертній зустрічі студію Вінниччини, необхідно здійснити комплекс заходів, серед яких головне – захист та підтримка вітчизняного товаровиробника. Слід відзначити, що дану пропозиції активно підтримали представники всіх обласних студій. 

Свої доповнення та бачення у сфері торговельного захисту озвучив директор виконавчої дирекції територіального відділення Асоціації платників податків у Вінницькій області Юрій Захарчук. Він підтримав необхідність комплексного підходу, що стосується захисту вітчизняного товаровиробника. «Головне – це оперативність розгляду проблемних питань антидемпінгових та субсидиційних програм з імпорту», - наголосив Юрій Захарчук.

Також , як відзначила Вега Кулявець, «запропоновані пропозиції до проектів законів  надіслані до відповідних структур та суб’єктів господарювання, які  є практиками. Я впевнена, що вони будуть опрацьовані та надіслані на Мінекономрозвитку для подальшого врахування», - підкреслила посадовець.

Нагадаємо, що Урядом ініційовані щотижневі експертні онлайн-зустрічі у форматі прямого включення КМУ та областей з запрошенням у студії представників громадськості, експертів, органів влади та журналістів.« повернутися до списку новин