Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація

Новий дитячий садочок «ДзВІНка» на 360 місць гостинно відчинив двері для вінницької малечі

Переглядів: 397

 

Сьогодні, 2 лютого, у Вінниці відбулось урочисте відкриття комунального закладу «Заклад дошкільної освіти № 20 Вінницької міської ради»  («ДзВІНка» - дзвінкоголоса вінницька дитинка.

У відкритті взяли участь: заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк, вінницький міський голова Сергій Моргунов, керівники освітніх департаментів області та міста, інвестори, представники ЗМІ.

«Сьогодні відбулась знакова подія для міста Вінниці і для області – відкриття одного з найбільших на Вінниччині дитячого садочка,- зазначив у вітальному слові Ігор Івасюк. - Хочу зазначити,що позиція Уряду України однозначна: кожна дитина має право на якісну освіту та виховання. Що ж стосується нашої області, то незважаючи на всі складнощі та виклики часу, за три останні роки нам вдалось відкрити 35 закладів дошкільної освіти на 2789 місць. Це дозволило створити майже 300 робочих місць для педагогічних працівників. У 2018 році в області планується відкрити 13 закладів дошкільної освіти та створити більше 800 додаткових місць. Зокрема, 2 заклади  відкриємо  у м. Вінниця».

Ігор Івасюк щиро подякував усім, хто долучився до будівництва дитячого садочка «ДзВІНка» та побажав, щоб у кожному місті, районі, селі побільше створювалось таких закладів, а обласна влада зі свого боку прикладе максимум зусиль для реалізації цієї мети.

Міський голова Сергій Моргунов під час урочистого відкриття зазначив, що до 2020 року планується ліквідувати черги до ДНЗ у м. Вінниці:

«Садочок, який ми сьогодні відкриваємо, побудований за кошти інвестора. Ми, за рахунок міського бюджету, повністю забезпечили обладнання. Тут найсучасніший харчоблок, пральня, нові меблі. На даний час будується ще 4 дитячих садочки у Вінниці. Маю надію, що після  їх відкриття вже до 2020 року черга буде ліквідована. Окрім нових садочків, ми відкриваємо групи в існуючих ДНЗ. Загалом за останніх 10 років було відкрито 8 дитсадочків», - зазначив міський голова.

«Заклад дошкільної освіти № 20» розпочне повноцінну роботу 5 лютого, садочок розрахований на 12 груп. Окрім ігрових кімнат, спалень, роздягалень, для малечі облаштували медичний блок, пральню, харчоблок, музичну та спортивну залу, кабінет психолога, кімнату творчості. Завершуються роботи на території навколо садочка. Будівництво дошкільного закладу тривало з червня 2016 року до грудня 2017 року. Затрати інвестора склали майже 45 млн. грн. На комплектування закладу необхідним обладнанням та інвентарем із міського бюджету використано 2,9 млн. грн.

На даний час на влаштування у заклад зареєстровано – 91 дитина. 58 батькам уже запропоновано місце для малюків у дитячому садочку.« повернутися до списку новин