Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Вінниччина готова до опалювального сезону на 84%

Переглядів: 305

 

В цілому про стан підготовки області до осінньо-зимового періоду 2017-2018 років, сьогодні, на апаратній нараді голови обласної державної адміністрації присутніх проінформував директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики і інфраструктури облдержадміністрації Сергій Волков.

«Хочу зауважити, що в галузі освіти підготовку до нового опалювального сезону виконано на 100%, соціальні заклади – 98,8%, житлово-комунальне господарство – 83%, теплове господарство – 82%. Загалом, середній показник готовності області до опалювального сезону знаходиться на рівні 84%», - зазначив Сергій Волков.

Зазначені роботи ведуться повсюдно і відповідно до встановлених графіків виконання.

Відносно розрахунків за житлово-комунальні послуги Сергій Волков повідомив, що бюджетні установи розрахувались на 96,7%, установи, що фінансуються з державного бюджету і обласного бюджету – 91,4% і 96,7% відповідно. В свою чергу установи, які фінансуються з місцевих бюджетів перед початком нового опалювального сезону боргів не мають.

Також, очільник Департаменту зазначив, що активно ведуться роботи із оснащення комерційними приладами обліку для теплової енергії багатоквартирних житлових будинків. На сьогодні показник виконання сягає 88,1%, а до початку опалювального сезону планують здійснити роботи на 97-98%.« повернутися до списку новин