Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Вшанували учасників бойових дій на території інших держав

Переглядів: 437

   

Афганістан – це мужність воїнів, це вірність солдатській дружбі, це взаємодопомога. Минає час, проходять дні за днями, битви закінчуються, а пам'ять - вічна.

   15 лютого, в районному будинку культури, відбулися заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення військ з Афганістану та тематичний концерт, присвячені доблесті і честі воїнам-інтернаціоналістам.

    Присутніх учасників бойових дій привітав голова райдержадміністрації Сергій Ладан, він зазначив, що саме 15 лютого ми віддаємо глибоку шану усім без винятку солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, яким судилося пройти вогняне горнило бойових дій в Республіці Афганістан та інших «гарячих» точках планети. Війна в Афганістані - це не лише біль тих, хто там воював, це трагедія усього українського народу. Після Другої світової війни вихідці з України брали участь у військових діях в 26 країнах світу, де гідно і мужньо виконували свій військовий обов’язок.

   Також до привітань приєднались народний депутат України Іван Спориш та  голова районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)  Володимир Мельник.

  Пам’ять воїнів-афганців та тих, хто не повернувся з війни і віддав життя за українське сьогодення, присутні вшанували хвилиною мовчання.

   З нагоди свята голова райдержадміністрації Сергій Ладан та народний депутат України Іван Спориш вручили учасникам бойових дій на території інших держав Почесні грамоти і грошові допомоги.

   Музичні вітання під час заходу присутнім дарували працівники районного будинку культури та вихованці дитячої музичної школи.

    Перед урочистою частиною, представники районної організації Української спілки ветеранів Афганістану схилили голови перед світлою пам’яттю полеглих бойових побратимів біля пам’ятного знаку воїнам – інтернаціоналістам, вшанували пам'ять загиблих та поклали квіти. 

 

 « повернутися до списку новин