Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

На Вінниччині йде активна підготовка до V Міжнародного інвестиційного форуму «Вінниччина – бізнес в центрі України»

Переглядів: 496

 

 

Основні питання, пов’язані з проведенням Форуму, піднімались сьогодні, 4 вересня,  під час прес-конференції директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимира Мережка, яка проходила  в приміщенні прес-центру Департаменту інформаційної діяльності та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації.

«Проведенню V Міжнародного інвестиційного форуму, який відбудеться 8 вересня в готелі «Франція» буде передувати цілий комплекс різноманітних заходів, що будуть формувати загальну концепцію даної події. Розпочнеться все з візиту Міжнародного трейд клубу в Україні в четвер, 7 вересня. Це об’єднання керівників та працівників торгово-економічних відділів близько 60 посольств іноземних держав та міжнародних організацій, акредитованих в Україні. В рамках їх візиту відбудеться офіційна зустріч з керівництвом області та міста. Крім того, представники дипломатичного корпусу відвідають такі підприємства, як ПАТ «Вінницький олійножировий комбінат», ТОВ «Барлінек Інвест» та ПАТ «Володарка». Також, в рамках робочої програми, дипломати ознайомляться з роботою територіального відділення Центру адміністративних послуг "Прозорий офіс" та дізнаються. які саме спеціалісти і служби приймають у Прозорих офісах міста, а також за якими алгоритмами здійснюється надання послуг вінничанам, що мінімізує будь-які корупційні складові. Іноземні гості оглянуть відреставрований сквер Космонавтів, побувають на мультимедійному шоу світломузичного фонтану «Roshen». Все це дозволить презентувати Вінниччину як надійного та стратегічного партнера», - підкреслив Володимир Мережко.

Окремим напрямком проведення Форуму стане візит радника Прем’єр-Міністра України, директора урядового Офісу із залучення та підтримки інвестицій Данила Білака. В офіційній зустрічі, яка пройде за участі очільників області та міста, також візьмуть участь представники Черкаської, Кіровоградської, Хмельницької та Одеської областей. Попередньо вже обговорена можливість створення Офісу із залучення та підтримки інвестицій у Вінницькій області з юрисдикцією, що буде діяти в межах зазначених областей.

V Міжнародний інвестиційний форум розпочнеться об 11 годині вітальним словом голови облдержадміністрації Валерія Коровія, голови обласної Ради Анатолія Олійника та Вінницького міського голови Сергія Моргунова.

Також, учасників форуму привітають почесні гості Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Норвегія в Україні Уле Т. Хорпестад, народний депутат України Олексій Порошенко, Віце-Прем’єр Міжнародного трейд клубу в Україні Малгожата Гавін, директор Офісу із залучення та підтримки інвестицій Данило Білак та президент Фонду «Східна Європа» Віктор Лях.

В рамках заходу буде представлено інвестиційний потенціал області та міста та презентовано успішні інвестиційні проекти, які вже реалізовані на території регіону.

«Цьогоріч платформи ділового спілкування пройдуть в рамках трьох основних тем: «Сьвєнтокшиське воєводство (Республіка Польща) та Вінниччина (Україна) – горизонти можливостей», «Формування туристичного іміджу Вінниччини як чинника конкурентоспроможності регіону» та «VIN-креатив: перспективи економічного розвитку». Таким чином, ми охопили ті теми, які найбільше зацікавлять іноземних інвесторів та вітчизняних підприємців», - зазначив очільник Департаменту.

Відтак, Володимир Мережко зазначив,  що проведення такого потужного заходу формує привабливий інвестиційний імідж Вінниччини.« повернутися до списку новин