Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

На Вінниччині обговорили питання поведінки керівника ЦНАП в конфліктних ситуаціях

Переглядів: 385

 

 

Вчора, 17 серпня 2017 року, у Вінниці відбувся тренінг для керівників Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАПів) Вінницької області  на тему: «Стандарт до якості обслуговування у Центрах надання адміністративних послуг: поведінка керівника у конфліктних ситуаціях». Захід був організований спільно Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації з експертами Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні».

Основна мета тренінгу полягала в підвищенні рівня культури обслуговування та вирішенні конфліктних ситуацій при обслуговуванні відвідувачів ЦНАПів. Під час тренінгу керівники ЦНАПів Вінницької області дізнались про основні етапи обслуговування відвідувачів, розбирали складні та конфліктні ситуації в роботі з відвідувачами, вчилися управлінню конфліктами та стресостійкості. Присутні ділились своїм досвідом, а також мали можливість ознайомитись з "Єдиними вимогами (стандартом) до якості обслуговування відвідувачів ЦНАПів", що розроблені Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно із Офісом реформи адмінпослуг та за підтримки Програми USAID "Лідерство в економічному врядуванні".

У тренінгу прийняли участь 28 керівників та адміністраторів Центрів надання адміністративних послуг Вінницької області.« повернутися до списку новин