Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

ДО УВАГИ ПЕНСІОНЕРІВ - ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ!!

Переглядів: 467

         

         З 1 червня 2016 року внутрішньо переміщені особи, які на даний час отримують кошти через пошту та інші банки, мають звернутись до відділення «Ощадбанку» з метою відкриття рахунку. Після цього, подати заяву, реквізити рахунку та паспортні дані (копії) до управління Пенсійного фонду України для виплати пенсій на цей рахунок.
        «Ощадбанком» здійснюється виготовлення платіжних карток внутрішньо переміщеним особам, які одночасно є пенсійним посвідченням.
         Починаючи з 1 липня 2016 року виплати пенсій, що призначені внутрішньо переміщеним особам, здійснюються виключно через рахунки та мережу установ «Державний ощадний банк України».
Такий порядок отримання коштів внутрішньо переміщеним особам визначений Постановою Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2014 року № 637 та постановою Правління Пенсійного фонду України № 7-1 від 8 квітня 2016 року.
          Пенсіонерам-переселенцям, які не звернуться з заявою до управління Пенсійного фонду України протягом червня 2016 року – виплату пенсій буде призупинено.

 

 « повернутися до списку новин