Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Святий Миколай наш край привітай!

Переглядів: 374

   

  19 грудня 2017 року, в День Святого Миколая, в районному будинку дитячої та юнацької творчості  відбулося свято  «Святий Миколай наш край привітай!» для дітей з інвалідністю.

      Художніми керівниками БДЮТу та їхніми вихованцями була організована святкова програма, на якій виступили з піснями, танцями та театралізованим дійством гуртківці районного будинку дитячої та юнацької творчості,  також дітки від колективу отримали смачне печиво «Миколайчики».

       Привітати дітей прийшли заступник голови районної державної адміністрації  Валерій Козачишен, начальник управління праці та  соціального захисту населення  райдержадміністрації Тетяна Войтенко, в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Павліна Тимощук, директор Мурованокуриловецького РЦСССДМ Василь Чорпіта та директор районного будинку дитячої та юнацької творчості Катерина Євчук, які висловили дітям свої найщиріші побажання та привітали з святом.

   Під час свята діти із задоволенням розважалися, брали участь у конкурсах та за рахунок коштів  районного бюджету, отримали подарунки від святого Миколая.« повернутися до списку новин