Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

На реалізацію програми «теплі кредити» з обласного бюджету виділено 5 мільйонів гривень

Переглядів: 326

 

Про це повідомив голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій під час прямого ефіру на радіо «Місто над Бугом». Як зазначив  Валерій Коровій, існує урядова програма, яка реалізується дуже успішно та  яка є пріоритетною для Уряду Прем’єр-міністра України  Володимира Гройсмана.

На програму утеплення виділяються кошти з державного бюджету та  місцевих бюджетів. Цього року  з обласного бюджету виділено вже 5 мільйонів гривень на умовах співфінансування.

Нагадаємо, що 14 серпня, державні банки відновили видачу «теплих кредитів» для населення та ОСББ. Завдяки програмі можна значно заощадити при впровадженні енергоефективних заходів і згодом зменшити комунальні платежі. Найкращий ефект досягається при повному утепленні будинку. Зокрема, за даними ОСББ-учасників програми, після комплексної термомодернізації рахунки за опалення зменшуються вдвічі і навіть більше.

Окрім цього, учасників програми тішитиме комфорт в оселях, а вартість утепленого будинку зросте в ціні.

З початку дії програми «теплих кредитів» нею скористалося близько 300 тисяч домогосподарств, залучивши на енергоефективні заходи майже 4 млрд гривень. Уряд, у свою чергу, відшкодував їм близько 1,6 млрд гривень.« повернутися до списку новин