Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Вінницька область готова до нового опалювального сезону вже на 75%

Переглядів: 297

 

 

Про це повідомив голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій сьогодні, 17 серпня, селекторної наради Кабінетом Міністрів України та уповноважених представників обласних державних адміністрації.  

Під час селекторної наради обговорили стан та проблемні питання підготовки регіонів держави до нового опалювального сезону.

«На місцях створено всі умови для підготовки до нового опалювального сезону та надання якісних адміністративних послуг населенню», – відзначив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

За словами Володимира Гройсмана, підвищення цін на оплату комплексу опалювальних послуг не буде, а уряд робить все можливе для того, щоб поліпшити якість надання адміністративних послуг населенню та впровадити нові енергозберігаючі системи, а також досягти певного рівня здешевлення надання опалювальних послуг.

«На сьогодні, план по підготовці області до нового опалювального сезону виконано на 74%, на 77% забезпечено потребу в приладах обліку енергоносіїв, на 100% виконано перерахунок по субсидіям. Ситуація щодо підготовки регіону до нового опалювального сезону стабільна. Працюємо у штатному режимі», – прозвітував перед Прем’єр-міністром України голова облдержадміністрації Валерій Коровій.« повернутися до списку новин