Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Вінниччина долучилась до обговорення питання реформування екстреної медичної допомоги

Переглядів: 299

 

Сьогодні, 17 серпня, в Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА в он-лайн режимі відбулася чергова  експертна зустріч з питань обговорення пріоритетів урядової політики на тему: «Реформування екстреної медичної допомоги».

Експерти, представники МОЗ України, громадськість обговорили необхідність внесення змін  до типового положення про формування бригад екстреної швидкої медичної допомоги.

З вінницької студії пропозиції озвучила заступник головного лікаря Вінницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Тетяна Бабій. За її словами, на сьогодні для здійснення результативної реформи екстренки є необхідність у відпрацюванні точкових проблем та директивних документів. «Зокрема, назріла необхідність приведення у відповідність до вимог національного класифікатора професій, тобто внесення нової спеціалізації «парамедик» та вимог до цих спеціалістів» - відмітила Тетяна Бабій. Також вона підняла питання щодо створення відділень екстреної невідкладної допомоги при центральних районних лікарнях.

Загалом, присутні заслухали пропозиції ще шести областей, які долучились до обговорення. Нагадаємо, що Урядом ініційовані щотижневі експертні онлайн-зустрічі у форматі прямого включення КМУ та областей з запрошенням у студії представників громадськості, експертів, органів влади та журналістів.« повернутися до списку новин