Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Семінар-навчання з відповідальними за військовий облік

Переглядів: 400

   

24 січня 2017 року в районному будинку культури Мурованокуриловецьким районним військовим комісаріатом проведено семінар-навчання з відповідальними за  військовий облік селищної та сільських рад, підприємств, установ і організацій.

    Про підсумки роботи районного військового комісаріату з питань проведення призовів громадян України на строкову військову службу та відбору кандидатів на військову службу за контрактом у 2016 році інформував заступник військового комісара-начальник відділення комплектування ст.лейтенант Сергій Шевчук.

      З питанням проведення приписки юнаків 2000 року народження до призивної дільниці Мурованокуриловецького районного військового комісаріату та основні завдання на 2017 рік по  призову «Весна – 2017», контрактної служби в Збройних Силах України виступила головний спеціаліст відділення комплектування службовець ЗСУ Оксана Овчарук. Вона також  звернула  увагу на проведення рекламної та агітаційної роботи в населених пунктах району.

     Постанову КМУ № 921 від 07.12.2016 року “Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних» довів до відома присутніх головний спеціаліст відділення бронювання сержантів та солдат запасу службовець ЗСУ Володимир Колісніченко.

   З питанням “Відновлення бази мобілізаційного розгортання Мурованокуриловецького району” виступила та представила зразки документів відповідальний виконавець мобілізаційного відділення ст.солдат Людмила Война.

 « повернутися до списку новин