Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

На Вінниччині вшанували пам'ять загиблих працівників органів внутрішніх справ

Переглядів: 383

 

Сьогодні, 22 серпня, в міському центральному парку відбулося покладання квітів та корзин до пам’ятника загиблим працівникам органів внутрішніх справ.

У заході, організованому Головним управлінням національної поліції у Вінницькій області, взяли участь керівники області та міста, зокрема, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, голова обласної Ради Анатолій Олійник, заступник міського голови Сергій Тимощук, співробітники органів внутрішніх справ, родини загиблих полісменів, представники інститутів громадянського суспільства, зокрема, громадські організації ветеранів силових структур, та засобів масової інформації регіону.

Захід було приурочено до Дня вшанування пам'яті працівників органів внутрішніх справ, який традиційно відзначається 22 серпня.

Пам'ять загиблих полісменів учасники покладання вшанували хвилиною мовчання.

Зазначимо, що в області проводиться постійна робота щодо надання підтримки родинам загиблих працівників органів внутрішніх справ, члени яких регулярно отримують соціальні виплати. Також, це стосується допомоги у вирішенні актуальних соціально-побутових проблем, а також обслуговування в лікувально-профілактичних закладах та літнього оздоровлення дітей.

 « повернутися до списку новин