Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Триває підготовка до запуску потужного підприємства ДП «Електричні системи»

Переглядів: 461

 

 

Сьогодні, 15 серпня, директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації  Володимир Мережко відвідав ДП «Електричні системи», де зустрівся з директором підприємства Олександром Тищенком та ознайомився з ходом проведення масштабної реконструкції приміщень, обладнанням робочих місць та набором працівників.

Державне підприємство «Електричні системи» - нове потужне підприємство з виробництва електрокабельних джгутів для автомобілів європейських заводів, що працює у співпраці з американською корпорацією Delphi PLC, міжнародною компанією з виробництва автокомплектуючих.

На разі у виробничих цехах активно проводяться оздоблювальні роботи, ремонт даху та встановлюються теплозберігаючі віконні конструкції. Встановлення обладнання розпочнеться вже після 4 вересня.

За словами Олександра Тищенка, вже 56 осіб вирушили до міста Івано-Франківськ, де за рахунок новоствореного підприємства майбутні працівники мають змогу пройти стажування на базі ДП ВО «Карпати».

«Реалізація цього інвестиційного проекту істотно підвищить зростання промислового виробництва в області, допоможе створити нові робочі місця та забезпечити населення гідною заробітною платою», - наголосив Володимир Мережко та запросив директора підприємства до участі у V Міжнародному інвестиційному форумі, який відбудеться 8 вересня.« повернутися до списку новин