Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація

Відбулася колегія Мурованокуриловецької райдержадміністрації

Переглядів: 387

15 лютого 2018 року в районному будинку культури відбулося засідання колегії районної державної адміністрації в якій взяв участь директор департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко. На колегію запрошувались керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники районних служб міністерств  та відомств України, керівники установ та організацій району, голови та секретарі селищної та сільських рад, депутати районної ради, керівники агроформувань.

Робота колегії розпочалася з перегляду відеоролика "Вінничина 2017: від викликів до конкретних справ", в якому були висвітлені основні досягнення та здобутки області за 2017 рік.

Керівник району прозвітував про підсумки соціально-економічного розвитку району за 2017 рік та завдання на 2018 рік за картою пріоритетів і цілей Мурованокуриловецької районної державної адміністрації: «В 2018 році робота районної державної адміністрації буде направлена на забезпечення сталого економічного зростання шляхом створення умов для розвитку промислового та сільськогосподарського виробництва, інфраструктури, надходження вітчизняних та іноземних інвестицій, раціонального використання природних ресурсів, прибутковості бізнесу та зростання доходів населення та підвищення соціальної захищеності мешканців району, забезпечення розвитку освіти, медицини, культури та інших соціально важливих сфер життєдіяльності і, як наслідок, створення умов для загального підвищення соціальних стандартів, якості життя та розвитку бізнес-середовища, що в свою чергу дозволить забезпечити підвищення рівня довіри населення до влади, розуміння та підтримку її діяльності».

Виступ голови райдержадміністрації супроводжувався презентацією слайдів.

Про реформування галузі охорони здоров’я інформували головний лікар комунальної установи «Мурованокуриловецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Лариса Сидоренко та головний лікар комунальної установи «Мурованокуриловецька лікарня планового лікування» Мирослав Олійник.

По питаннях освітянської галузі виступила головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Павліна Тимощук.

Підвів підсумки колегії директор департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко. Він зазначив: «Минулий рік для облдержадміністрації був успішним, ми спільно з райдержадміністраціями працювали над низкою пріоритетних завдань, зокрема розвиток промислового виробництва, залучення інвестицій на створення нових робочих місць. Наша область єдина область в Україні, де одночасно будується чотири заводи. Таким чином ми стараємося злучити інвестиції і надати гідну заробітну плату для наших громадян. Я хотів би зазначити, що відповідно до системи Прозоро нам вдалось заощадити понад 125 мільйонів гривень в обласному бюджеті, що надало змогу профінансувати низку соціальних проектів. Хотів би зупинитись на тому, що основне завдання влади, це надання якісних адмінпослуг. На сьогодні Вінниччина є лідером в Україні й посідає перше місце по кількості наданих послуг. Бачу що і на Мурованокуриловеччині цей показник щоразу зростає. Якщо говорити в цілому по області, то він зріс в двічі, за минулий рік було надано 1 мільйон 300 тисяч послуг.

       

   Приємно відзначити, що наша область лідирує, а тут є і ваш великий відсоток, по виробництву продуктів валового сільського господарства, за обсягом виробництва зернових, молока, цукру, м’яса тощо.  Це основні продукти, де ми є першими в Україні.

          Звичайно хотів би зупинитися на дорогах. В минулому році вперше було виділено рекордну кількість коштів на поточний і середній ремонт автошляхів, зокрема 1,5 мільярдів гривень. На наступний рік, завдяки Уряду ми отримаємо 2,4 мільярди гривень на Вінницьку область, серед них 400 мільйонів вже заплановано на ремонт дороги Житомир-Могилів-Подільський. Це головна траса вашого району. На завершення хочу сказати, що Мурованокуриловецький район, це та територія, де розвиток є.« повернутися до списку новин