Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Зубко доручив посилити превентивні заходи у запобіганні пожежам

Переглядів: 351

 

 

Кількість пожеж по Україні збільшилася удвічі, порівняно з аналогічним періодом минулого року. Площі, охоплені вогнем збільшились в 1,8 рази. Про це повідомив на засіданні оперативного штабу ДСНС щодо заходів із запобігання та протидії масовим пожежам у лісових масивах на торфовищах та сільгоспугіддях Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Найбільше зафіксовано пожеж у Дніпропетровській, Запорізькій, Одеській, Херсонській, Миколаївській та Київській областях. Також до цього переліку долучилася і Житомирська область на кордоні з Білорусією. Ми маємо посилити роботу з превентивних заходів. Це в першу чергу питання спільного патрулювання, організованого на рівні голів ОДА, з представників МВС, ДСНС, екологів, волонтерів», - зазначив Геннадій Зубко.

За словами Віце-прем’єра, останнім часом збільшилася кількість і навмисних підпалів. «Особливо це стосується Донецької і Луганської областей. По країні тільки 31 кримінальне провадження було відкрите за необережне поводження з вогнем або навмисний підпал. Тому я закликаю органи місцевого самоврядування і МВС посилити роботу з точки зору виявлення таких фактів. Ми не маємо права закривати на це очі», - наголосив Зубко і запропонував посилити адміністративну відповідальність за порушення правил пожежної безпеки для всіх власників сільськогосподарських угідь.

Він також підкреслив, що місцеві штаби мають об’єднати зусилля особливо в святкові дні. «Ми повинні організувати оперативну роботу, щоб унеможливити збільшення  кількості пожеж по країні у вихідні святкові дні. В першу чергу – обмежити в’їзд до лісових масивів та можливість полювання», - підкреслив Віце-прем’єр.?« повернутися до списку новин