Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Житлова і соціальна сфери області готові до нового опалювального сезону, - Валерій Коровій

Переглядів: 374

 

Виняток становлять тільки 5 об’єктів соціальної сфери, які потрапили в зону ураження у зв’язку із подіями на 48-му Арсеналі поблизу Калинівки. Проте обласна влада має чітке бачення врегулювання цієї ситуації, і протягом найближчих двох тижнів буде забезпечено повну готовність об’єктів до осінньо-зимового періоду.

Про це повідомив голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій під час всеукраїнської селекторної наради з питань підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства, об’єктів соціальної сфери та інфраструктури до осінньо-зимового періоду, що відбулася 2 жовтня під головуванням Віце-Прем’єр-Міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка.

Доповідаючи про стан готовності регіону до опалювального сезону, керівник Вінниччини відзначив: «Приладами обліку житловий фонд оснащений на 94,6 %. Рівень розрахунків за спожитий природний газ підприємствами теплокомуненерго, за даними НАК «Нафтогазу», становить 72 %. За даними теплокомуненерго, з урахуванням поточних розрахунків за спожитий газ, - 106 %. Рівень розрахунків за спожиту електроенергію складає 100 %».

Крім того, повідомив він, із 32-х суб’єктів господарювання в сфері теплопостачання області по 26-и підписані договори з НАК «Нафтогазом»на постачання природного газу. 

Окремо голова облдержадміністрації зупинився на питанні врегулювання ситуації на територіях, які постраждали від подій на 48-му Арсеналі. 

«Думаю, що за сьогодні-завтра ми на 100% забезпечимо постраждалі будівлі покрівлями, тому що в середу, за прогнозом, очікуємо дощ. Вчора почали монтувати склоблоки. Ситуацію в цілому застабілізували, відпрацьовуємо механізми, - зазначив Валерій Коровій. – І користуючись нагодою, хотів би подякувати Уряду та всій Україні за підтримку Вінниччини в такий непростий час».

Під час наради Віце-Прем’єр-Міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко водночас інформував, що загалом по державі на сьогодні стан підготовки соціальних об’єктів складає 99,9 %, житлового сектору – 99,4 %. 

Він також наголосив, що голови облдержадміністрацій відповідають за контроль і моніторинг технічної готовності всіх об’єктів до опалювального сезону, а муніципалітети, маючи фінансові і технічні можливості, відповідальні за вчасне підключення соціальних і житлових об’єктів до тепла. 

Урядовець також доручив представникам влади на місцях постійно відстежувати ситуацію з температурними показниками, аби за їх зниження вчасно підключити об’єкти до тепла.

«Соціальні об’єкти - школи, дитсадки, лікарні - мають бути підключені до тепла у разі пониження температури у приміщеннях до 16 градусів, житловий фонд – при температурі нижче 8 градусів протягом трьох діб», - підкреслив Геннадій Зубко.« повернутися до списку новин