Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

На Мурованокуриловеччині надають роз'яснення про реформування пенсійної системи

Переглядів: 373

     

 Про зміни у пенсійному законодавстві, що запрацюють вже цього року, йшла мова на зустрічі з працівниками відділу у Мурованокуриловецькому районі головного управління Дежгеокадастру у Вінницькій області  27 вересня. У обговоренні законопроекту пенсійної реформи взяла участь начальник Мурованокуриловецького відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Могилів-Подільського  об'єднаного управління Пенсійного Фонду України Світлана Шалева, а також керівництво та працівники Держгеокадастру.

      У ході бесіди Світлана Дмитрівна роз'яснила колективу, які саме положення запрацюють вже в 2017 році, та про ряд суттєвих змін, які розпочнуться з 1 січня 2018 року згідно з законопроектом “Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення пенсій” за № 6614 від 22 червня 2017 року. Вона зазначила, що даним законопроектом, зокрема, передбачається удосконалити солідарну систему пенсійного страхування, звільнити її від невластивих видатків, диференціювати пенсії залежно від набутого страхового стажу та отримуваного заробітку, запровадити єдині підходи до обчислення пенсій.

      Як зауважила фахівець фонду, вже незабаром відбудеться осучаснення пенсій з використанням показника середньої заробітної плати 3764,40 грн. Як наслідок, буде перераховано у сторону збільшення пенсії значній частині пенсіонерів Мурованокуриловеччини.

      Світлана Дмитрівна звернула увагу присутніх на переваги легальної зайнятості, ризики отримання заробітної плати у “конвертах” та наголосила на необхідності офіційного працевлаштування. Присутні ознайомилися з перевагами реєстрації на веб-порталі Пенсійного фонду, де кожна застрахована особа має змогу персоніфіковано отримати інформацію про страховий стаж, нараховану заробітну плату та сплачені страхові внески.

 

 

 « повернутися до списку новин