Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

На проведення ремонтних робіт закладів культури області у 2017 році використано майже 15 млн. грн. коштів обласного бюджету

Переглядів: 336

 

Про це сьогодні розповів начальник управління культури і мистецтв облдержадміністрації Станіслав Гродинський в ході щопонеділкової апаратної наради голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія з керівниками департаментів та служб області.

Також керівник детально поінформував присутніх щодо будівельних робіт у приміщенні Вінницького обласного українського академічного музично-драматичного театру ім. М. Садовського. Зокрема, мова йшлась про будівництво та введення в експлуатацію електрокотельні театру, вартість робіт із встановлення якої складає 6 млн. 260 тис. грн. Окрім того, завершуються роботи з монтажу системи кондиціонування та вентиляції театру ім. М. Садовського, на що використано 4,5 млн. грн. за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

«За рахунок бюджету розвитку у 2017 році проведено поточний ремонт фасаду східного корпусу Палацу Потоцьких на загальну суму 660 тис. грн. Також продовжуються роботи з встановлення віконних конструкцій та вхідних дверей першого поверху Вінницької обласної філармонії», - повідомив Станіслав Городинський.

Загалом по області за рахунок коштів обласного іі місцевих бюджетів проведено капітальні і поточні ремонти на 531 об’єкті закладів культури області на загальну суму 88 млн. 669 тис. грн. В цілому цей показник зріс на 9% в порівнянні з показниками 2016 року.« повернутися до списку новин