Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

На Вінниччині тривають роботи з ліквідації наслідків негоди

Переглядів: 127

Про ліквідацію наслідків негоди у південних районах області розповів директор Департаменту цивільного захисту ОДА Сергій Вовченко під час щотижневої апаратної наради, яка відбулася сьогодні, 8 липня, під керівництвом голови ОДА Валерія Коровія.

«2 липня внаслідок погіршення погодних умов у трьох районах області було пошкоджено 33 будівлі соціально-побутової сфери: 13 закладів освіти, 4 лікувальні заклади та 16 інших установ. Крім цього, постраждали 1304 будівлі приватного сектору. Орієнтовно пошкоджено та знищено близько 2,5 тис. га сільгоспугідь.

Також 2 липня у 6 районах області було знеструмлено 96 населених пунктів, а саме: у Крижопільському, Могилів-Подільському, Теплицькому, Томашпільському, Тульчинському і Чернівецькому районах. Також відключено майже 736 трансформаторних підстанцій. Над відновленням енергопостачання працювали 22 бригади, 64 особи та 25 одиниць техніки. Станом на 14:00 год 4 липня, енергопостачання було повністю відновлено на території області», - розповів Сергій Вовченко.

З матеріального резерву Вінниччини було виділено 4 тис. листів шиферу. На сьогодні весь шифер, який надійшов до районів області, розподілено повністю. Зокрема, 1795 листів направлено до Тульчинського району, де перекрито майже всі будівлі соціальної сфери.

4 липня 735 листів шиферу відвантажено для Томашпільського району, 1470 – для Чернівецького.

На Вінниччині продовжуються роботи з ліквідації наслідків надзвичайної події.« повернутися до списку новин