Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Відбулось спільне засідання колегії райдержадміністрації та Координаційної ради

Переглядів: 108

10 жовтня голова районної державної адміністрації Сергій Ладан провів спільне засідання колегії райдержадміністрації та Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради.

У засіданні взяли участь члени колегії, селищний, сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій, представники засобів масової інформації.

Згідно порядку денного першими звучали питання про стан виконання бюджету району за 9 місяців 2018 року та про результати державного фінансового аудиту виконання місцевих бюджетів Мурованокуриловецького району. Інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Галина Власова.

Про забезпечення готовності  установ та організацій району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років доповідав перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Петренко: «В районі проведено значний обсяг робіт по забезпеченню безперебійної роботи підприємств, організацій, закладів освіти, соціального захисту, охорони здоров’я, культури в умовах осінньо-зимового періоду 2018-2019 років. На об’єктах соціальної сфери відремонтовано та готові до роботи 20. Для забезпечення їх безперебійної роботи до 1 січня 2019 року - закуплено і завезено 810 складометрів дров, що складає 71% до потреби, завезено 450 тонн вугілля, що складає  35% до потреби. Завезення палива у заклади освіти продовжується та буде завершено згідно укладених договорів до 31 жовтня. Виконано ремонтно-монтажних робіт на суму понад 8 млн. грн. Проведено утеплення приміщень, заміну вікон та дверей в закладах бюджетної сфери. Філією «Мурованокурилоецький райавтодор» заготовлено 1105 т. протиожеледних матеріалів. Селищною та сільськими радами досягнуто домовленості з підприємствами та фізичними особами на використання спеціалізованої техніки для розчищення доріг від снігових заметів.

Структурною одиницею „Мурованокуриловецькі  електричні мережі” приватного акціонерного товариства «Вінницяобленерго» сформовано необхідний запас електроопор, кабельної продукції, іншого електрообладнання.

В сільському господарстві проведено утеплення тваринницьких приміщень, заготовлено і заскладовано біля ферм корми згідно потреби, а також налагоджено безперебійне водопостачання.

Крім того, населенням району для обігріву власного житла (10387 приватних помешкань), за даними лісництв, заготовлено понад 20 тис. складометрів дров, а 1048 абонентів проводять опалення житла електроенергією».

Одним із актуальних питанням колегії було питання забезпечення земельними ділянками, резервування земельних ділянок на території району для учасників АТО. Інформував начальник відділу у Мурованокуриловецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Вадим Варгоцький.

Про розвиток в районі особистих селянських, фермерських господарств, кооперативного руху та дорадництва інформувала присутніх начальник управління регіонального розвитку райдержадміністрації Світлана Озерянська.

З цього питання також виступив Снітківський сільський голова Віктор Ольшевський.

Завершив спільне засідання та підвів підсумки голова районної державної адміністрації Сергій Ладан. По всіх розглянутих питаннях колегією райдержадміністрації прийнято відповідні рішення.

 

« повернутися до списку новин