Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Група зустрічей прийомних батьків

Переглядів: 440

   

Районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено чергове тематичне засідання групи зустрічей прийомних батьків «Організація і проведення  відпочинку та дозвілля».

    В ході роботи зустрічі фахівець із соціальної роботи Ольга Димчук  конкретно і детально зупинилася  на даному питанні та  провела тематичну презентацію. Ольга Миколаївна наголосила на те, що відпочинок дітей, так само, як і їхній робочий час, потрібно правильно організувати. Не можна допускати, щоб вихідні дні стали для дітей  днями неробства й нудьги.

    В свою чергу прийомні батьки Діна Вікторівна і Анатолій Іванович  Янчуки,  Людмила Василівна  Бойко та Олександр Антонович Ткач  досить жваво і активно поділилися досвідом щодо організації та  проведення відпочинку і дозвілля в їх сім’ях.

    В роботі групи зустрічі  взяв участь начальник служби у справах дітей райдержадміністрації  Ігор Остапович, який також зупинився на деяких аспектах організації відпочинку та оздоровлення прийомних дітей, а начальник  Мурованокуриловецького РС КВІ УДПтС України у Вінницькій області, майор внутрішньої служби  Анатолій Мельник  розповів про можливі наслідки  проведення  «нерозумного» дозвілля неповнолітніх, причини зростання  юнацької злочинності, знання неповнолітніми своїх обов’язків перед суспільством та певних законів.

 Про надання безоплатної правової допомоги поінформувала заступник начальника відділу Мурованокуриловецького бюро правової допомоги  Томашпільського МЦ з надання БППД  Наталія Белан.

 « повернутися до списку новин