Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

В районі із робочим візитом побував народний депутат І.Спориш

Переглядів: 476

   

 Сьогодні, 26 вересня 2016 року, в першій половині дня, в районі з робочим візитом побував народний депутат України  Іван Дмитрович Спориш.

 Разом із заступником голови райдержадміністрації Козачишеним В.П. та представниками засобів масової інформації народний депутат здійснив прийом громадян, які в силу своїх проблемних питань сьогодення звернулися до нього за допомогою.

 З проблемними питаннями, які накопичились у жителів територіальних громад району, із поданими заявами до Івана Дмитровича звернулись 20 жителів району. 

Особливу увагу І.Спориш приділив жителям с.Перекоринці щодо можливості вирішення проблемного питання з  виділення землі під пасовище. З питаннями до нардепа звернулись представники територіальної громади щодо виділення коштів на придбання сценічного одягу для сільського клубу, щодо проблеми з виплатою надбавки до пенсії дітям війни, щодо порядку розпаювання майна та інші.

 Ряд звернень жителів територіальних громад району стосувались виділення матеріальної допомоги онкохворим на лікування.

Всі наболілі проблемні питання, з якими звернулись жителі району, були уважно вислухані І.Споришем. В процесі спілкування було надано юридичну консультацію з піднятих питань,  а окремим громадянам, які потребували виділення коштів на лікування, народний депутат пообіцяв надати матеріальну допомогу.

 « повернутися до списку новин