Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Навчання з селищним, сільськими головами, секретарями селищної та сільських рад, керівниками закладів освіти, культури, охорони здоров’я, депутатами районної, селищної та сільських рад

Переглядів: 458

В районному Будинку культури  відбулося навчання з селищним, сільськими головами, секретарями селищної та сільських рад, керівниками закладів освіти, охорони здоров’я, культури, депутатами районної, селищної та сільських рад.

В навчанні взяли участь представники Вінницького відділення Асоціації міст України: виконавчий директор Філатов Володимир Олексійович, регіональний координатор з юридичних питань у Вінницькій області  Сергій Романович та консультант з бюджетних питань-регіональний аналітик Центру аналізу та розробки законодавства Асоціації міст України Ігор Вернигор.

Владислав Олексійович довів до відама присутніх, що оголошена з 21 червня 2016 року всеукраїнська акція  ”Децентралізаційний марафон“, який покликаний у поточному році ініціювати процес об’єднання 1000 громад, а також  презентував практичний посібник «Формування спроможних територіальних громад».

Сергій Романович виступив по питаннях державної підтримки, ресурсної бази, повноважень органів місцевого самоврядування в об’єднаних територіальних громадах.

Ігор Вернигор інформував про проведення серед населення інформаційно-роз’яснювальної роботи та перспективного плану формування громад.

Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Войтенко Т.І. проінформувала присутніх про зміни у порядку надання житлових субсидій та пільг.  

 « повернутися до списку новин