Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Валерій Коровій: На ліквідацію наслідків негоди в районах повністю мобілізована уся потужна техніка, тож на даний момент йде ритмічна робота з розчистки доріг

Переглядів: 319

 

На цьому наголосив сьогодні голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій, який був гостем  ранкового прямого ефіру виїзної редакції Громадського радіо у  м. Вінниці.

Валерій Коровій  зазначив, що ситуація із снігопадами, які очікуються в області в найближчу добу знаходиться під контролем обласної влади.

«Сьогодні зранку було проведено засідання обласного оперативного штабу з питань техногенно–екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій . В частині Вінницької області вже зараз ми бачимо істотне погіршення погодних умов. Починаючи із дев’ятої години ранку снігопади розпочались у південно-східній частині області -  Ямпільський, Крижопільський, Тростянецький, Теплицький, а також Бершадський та Гайсинський  райони потерпають від негоди. Ця хвиля наближається до Умані  та рухається у сторону Києва.

На даний час  сніговий покрив у Бершадському і Теплицькому районах досягає 40- 50 см. Через Вінницьку область проходить траса  М-12, яка з’єднує західну Україну з одеською трасою із подальшим виходом на Київ. Довелось  ввести певне  обмеження руху вантажного транспорту в напрямку Умані, щоб не  утворювалось його скупчення на київському напрямку».

Очільник Вінниччини запевнив, що всі служби, відповідальні за  ліквідацію наслідків негоди, працюють злагоджено.

«Дуже активна підтримка області надходить від Центрального штабу з питань ліквідації надзвичайної ситуації. Головне – влада повинна просто  виконувати свою роботу».

Щодо  стану регіональних доріг, сполучення між селами, голова ОДА зазначив наступне: «Повністю мобілізована уся техніка сільськогосподарського та аграрного бізнесу, яка є в наявності в районах. Вона на сьогодні є достатньо потужною, тож на даний момент йде ритмічна робота з розчистки доріг.

Завдання стоїть досить просте:  до кожного населеного пункту повинно бути забезпечено під’їзд транспорту. Ми розуміємо, коли снігу випало майже півметра,   то розчистка має вестись постійно. І мова йде не лише про М-12 і центральні траси: усі дороги до населених пунктів мають бути розчищені».

 « повернутися до списку новин