Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Зустріч з трудовим колективом

Переглядів: 443

      

28 квітня заступник начальника Могилів-Подільського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області Тетяна Реморова провела зустріч з працівниками Михайловецького професійного аграрного ліцею. 
     Заступник начальника управління розповіла присутнім про обчислення страхового стажу для призначення пенсій, про порядок призначення пенсій за вислугу років працівникам освіти, про обмеження виплати пенсій в період роботи, акцентувала увагу присутніх на залежності розміру пенсії від тривалості страхового стажу і офіційної заробітної плати.

     Тетяна Реморова звернула увагу присутнім на значені легальних трудових відносин, про розмір мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 року, та відповідно щомісячний мінімальний розмір єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (3200грн.*22%) 704 грн., ознайомила з інформацією, яка міститься в державному електронному реєстрі застрахованих осіб та повідомила, що на сьогодні вже успішно функціонують – електронні послуги, що надаються за допомогою веб-порталу Пенсійного фонду України. Інформація про реєстрацію на веб-порталі та можливість переглянути і проконтролювати інформацію щодо себе з державного реєстру застрахованих осіб, не виходячи з дому, дуже зацікавила всіх присутніх, оскільки більшість з них має електронні цифрові підписи.

     Учасники зустрічі отримали змістовні відповіді на всі запитання. Під час зустрічі вім присутнім було роздано інформаційні буклети з актуальних питань.

 « повернутися до списку новин