Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація

На Вінниччині учасникам АТО виділено вже 12 тисяч земельних ділянок

Переглядів: 358

 

 

Вчора, 14 грудня, відбулася робоча зустріч керівництва області з головами спілок та учасниками бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції на сході України.

У зустрічі взяли участь заступники голови облдержадміністрації Василь Броварник та Олександр Крученюк, директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації Сергій Волков, начальник Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Юрій Козак, представники департаментів інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації та соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації, голови районних та міських спілок учасників бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції на сході України, учасники бойових дій.

«Забезпечення прав та законних інтересів учасників антитерористичної операції – одне з пріоритетних завдань обласної державної адміністрації та українського уряду», – зазначив заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник.

«Вінницька область – одна з кращих в Україні щодо забезпечення земельними ділянками учасників антитерористичної операції. Так, на сьогоднішній день надано більше 12 тисяч ділянок», – відзначив начальник Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Юрій Козак.

За його словами, основна складність під час процесу отримання землі полягає в обов’язковому погодженні цього процесу з сільськими радами та новоутвореними об’єднаними територіальними громадами, що у певній мірі гальмує процес.

Учасники зустрічі обговорили питання щодо виконання на Вінниччині Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», а також щодо своєчасного та в повному обсязі надання земельних ділянок учасниками бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції на сході України.« повернутися до списку новин