Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Конкурс «Кращий державний службовець»

Переглядів: 351

 

12 квітня в обласній державній адміністрації відбулось онлайн-тестування учасників І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець». У 2018 році в конкурсі взяли участь 6 державних службовців апарату облдержадміністрації.

Конкурс проводиться на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» та розпорядження голови облдержадміністрації від 27 лютого 2018 року № 158 «Про проведення I туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Метою заходу є демонстрація знань службової етики та етикету державних службовців, їх орієнтування в законодавчому забезпеченні та пріоритетах реформ у тій чи іншій сфері діяльності, а також вміння оцінювати зміни та робити ґрунтовні висновки щодо поліпшення роботи за окремими галузевими напрямами.

Якість знань учасників Конкурсу оцінює організаційний комітет з проведення І туру Конкурсу на чолі з його головою - керівником апарату облдержадміністрації Валерієм Бойком.« повернутися до списку новин