Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Відбулась оперативна нарада при голові райдержадміністрації

Переглядів: 106

8 жовтня голова райдержадміністрації Сергій Ладан за участю голови районної ради, заступника голови райдержадміністрації, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників районних установ і організацій, провів оперативну нараду.

Про виявлення сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах  інформував начальник районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Василь Чорпіта: «Станом на 01 жовтня 2018 року в центрі на обліку сімей, які потрапили в складні життєві обставини перебувають 123 сім'ї,  в яких виховується 324 дитини. Даний облік поновлюється щоразу після засідання Дорадчого органу взаємодії суб’єктів соціальної роботи із сімями, що потрапили складні життєві обставини. Протягом поточного року під соціальним супроводом 23 сім’ї, в яких – 60 дітей. Систематично здійснюється соціальна робота з сім'ями вищезгаданих категорій, складаються акти матеріально-побутових умов, ведуться картки отримувачів послуг. Акти оцінки потреб дитини та її сім'ї (початкова оцінка), особова справа на сім'ю, яка під соціальним супроводом».

Також на нараді керівником Державної служби з надзвичайних ситуацій районі озвучено оперативну обстановку за минулий тиждень. Обговорювались питання щодо святкування Дня захисника України, проходження призовної кампанії та проведення у районі обласного проекту прес-туру  «Моя Вінниччина. Вінниччина очима редактора».

 

 

« повернутися до списку новин