Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

На Вінниччині триває реконструкція медичних закладів

Переглядів: 375

 

Сьогодні, 16 квітня, під час щотижневої робочої наради голови ОДА з очільниками структурних підрозділів облдержадміністрації, директор Департаменту будівництва, містобудування та архітектури ОДА Дмитро Романченко ознайомив присутніх з «Картою пріоритетів та цілей на 2018 рік».

Презентуючи «Карту пріоритетів», керівник Департаменту поінформував про поточні та заплановані заходи структурного підрозділу в різних сферах життєдіяльності області. Зокрема, посадовець приділив значну увагу галузі охорони здоров'я. «У 2017 р. завершено перший пусковий комплекс одного з найбільших та найтриваліших за часом будівництва довгобудів Вінниччини – хірургічного корпусу обласної клінічної лікарні ім. М.І.Пирогова. Минулого року було залучено 63,9 млн. грн. з державного (46,8 млн. грн.)  та обласного (17,1 млн. грн.) бюджету  на  придбання медичного обладнання для операційних залів. Також протягом 2017 р. було придбано медичні меблі для облаштування відділень абдомінальної і судинної хірургії, а також травматологічного та урологічного відділень», - зазначив Дмитро Романченко.

За словами посадовця, в рамках підготовки до відзначення 100-річчя Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І. Пирогова, завершено термомодернізацію трьох корпусів лікарні. Зокрема, проведено капітальний ремонт фасадів та покрівлі корпусу №1 «Адміністративний» та лікувального корпусу №1, а також капітальний ремонт фасадів лікувального корпусу №17. Дмитро Романченко зауважив: «Корпуси лікарні приведено до сучасних архітектурно-будівельних та теплотехнічних вимог. Вже забезпечено економію енергоресурсів та покращено  умови для проведення лікувально-діагностичного процесу. Під час реалізації завдань з ремонтно-будвельних робіт на об’єктах охорони здоров'я було залучено 90,6 млн.грн. загалом». Крім цього, у 2017 р. було завершено реконструкцію відділення анестезіології та інтенсивної терапії Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні, а також реконструкцію покрівлі складу КЗ «База спецмедпостачання» в м.Хмільник. За словами посадовця, минулого року також було завершено капітальний ремонт покрівлі лікувально-спального корпусу кардіоревмосанаторію та реконструкцію системи вентиляції операційного блоку Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні. На сьогодні тривають роботи з реконструкції з добудовою двоповерхового корпусу лікувально-діагностичного відділення обласної фізіотерапевтичної лікарні в м. Хмільник.

Під час презентації «Карти пріоритетів та цілей» Директор департаменту будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації Дмитро Романченко підкреслив пріоритетність забезпечення розвитку інфраструктури територіальних громад області. За словами посадовця, в рамках завдання із будівництва нових об’єктів галузі «Охорона здоров'я», а також реконструкції та ремонту існуючих об’єктів, у поточному році заплановано такі заходи як: капітальний ремонт фасадів та даху лікувальних корпусів №8 та №13 ВОКЛ ім. М. І. Пирогова,  лікувального корпусу №15; реконструкцію поліклініки ВОКЛ ім. М. І. Пирогова та реконструкцію системи водопостачання на території ВОКЛ ім. М.І. Пирогова; завершення реконструкції Липовецької обласної лікарні відновного лікування дітей;  реконструкція частини інфекційного відділення Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні в відділення екстреної медичної допомоги.

За словами посадовця, серед проектних робіт заплановано завершення розробки проектно-кошторисної документації (ПКД) на реконструкцію диспансерно-поліклінічного відділення Вінницького обласного онкологічного диспансеру, а також  ПКД на реконструкцію Центру нефрології та діалізу ВОКЛ ім. М.І.Пирогова.« повернутися до списку новин