Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Святкування Дня медичного працівника

Переглядів: 404

Святкування Дня медичного працівника

           У третю неділю червня Україна відзначатиме День медичного працівника – професійне свято тих, хто присвятив себе благородній справі – турботі про життя і здоров’я людини. Тож напередодні свята в Мурованокуриловецькій ЛПЛ зібрався медичний колектив району. Своє професійне свято працівники закладу завжди відзначають урочисто і святково.

      Представників найгуманнішої професії прийшли привітати перший заступник голови районної державної адміністрації Гончар Іван Петрович та заступник голови районної державної адміністрації Козачишен Валерій Петрович. У своєму вітальному слові Іван Петрович, звертаючись до медичних працівників району, висловив їм теплі слова вдячності за нелегке служіння громаді Мурованокуриловеччини. Також побажав усім працівникам медицини і надалі утримувати свої колективи в тому прекрасному людському стані, в якому вони зараз є. За сумлінну і добросовісну працю на ниві охорони здоров’я та з нагоди професійного свята багато медиків отримали з рук посадовців грамоти.

    Також з вітальним словом до присутніх звернулися головний лікар ЛПЛ Олійник М.В. побажавши своїм колегам міцного здоров’я, щастя та благополуччя. Також вручив грамоти 23 - м співробітникам закладу. Медиків ще вітали за лікування вдячні пацієнти, один з яких врятований завдяки оперативним діям швидкої допомоги, де присвятив рятівникам пісню.

      Завершилось свято концертом за участю аматорів самодіяльної сцени Мурованокуриловецької ЛПЛ.

 

 

 

 « повернутися до списку новин