Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Вінниччині, на відновлення пошкоджених будівель у Калинівському районі, допомогу вже надають сусідні області – Житомирська та Харківська

Переглядів: 399

 

Про це  повідомив сьогодні під час 24 сесії  обласної Ради перший заступник голови облдержадміністрації,  керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Андрій Гижко.

«Наразі з нами вже зв’язались сусідні області – Житомирська і Харківська, які будуть надавати в якості допомоги  будівельні матеріали для початку будівельних і відновлювальних робіт. Ми також відкрили спеціальний благодійний рахунок, реквізити якого є  на сайті ОДА, це благодійний рахунок, де накопичуватимуться  відповідні ресурси», - зазначив посадовець.

Цивільні комісії будуть обстежувати усі домоволодіння щодо оформлення актів для відшкодування збитків.  Як повідомив Андрій Гижко, зараз є 7 помешкань, які необхідно відновлювати : « В Україні працює  всього два заводи з виготовлення шифера, тому усю продукцію ми викупляємо одразу «з коліс». Ще очікуємо прибуття будівельних матеріалів з Житомирської та Харківської та інших областей. В Калинівці, на базі машинобудівного заводу, організовуємо майданчик, куди будуть завозитися будівельні матеріали. Там є охорона, є кран-балки і є розвантажувачі та склади для зберігання шиферу і скла, - підсумував керівник штабу.

Посадовець також нагадав, що до повноважень районної та обласної комісій з надзвичайних ситуацій входять заходи щодо оформлення актів нанесених збитків, які будуть підставою для компенсації  населенню будівельних матеріалів та здійснення необхідних виплат.

Нагадуємо телефон «гарячої лінії» Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації: (043) 332 14 63.« повернутися до списку новин