Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Брифінг з керівниками органів місцевого самоврядування

Переглядів: 321

 

Мурованокуриловецьким районним військовим комісаріатом спільно з районною державною адміністрацією 24 листопада 2017 року було проведено заняття та брифінг з керівниками органів місцевого самоврядування за участю представників Мурованокуриловецького відділення поліції та засобів масової інформації.

      Військовий комісар Мурованокуриловецького районного військового комісаріату майор Юрій Чорний висвітлив питання позитивного іміджу військової служби в Збройних Силах України, а також наголосив на проведенні рекламно-агітаційної роботи щодо відбору кандидатів на військову службу за контрактом органами місцевого самоврядування.

Головний спеціаліст мобілізаційного відділу Мурованокуриловецького районного військового комісаріату Володимир Колісніченко висвітлив питання щодо ведення військового обліку призовників та військовозобов’язаних.

      Вимоги Кодексів про адміністративні та кримінальні правопорушення довела провідний спеціаліст командування  Мар’яна Хрущ.

     Детально проаналізувала роботу районного військового комісаріату та органів місцевого самоврядування щодо проведених заходів по відбору кандидатів на військову службу за контрактом та виконання завдань призову на строкову військову службу в Збройних Силах України  в 2017 році головний спеціаліст відділення комплектування  Оксана Овчарук.

     Начальник відділення комплектування старший лейтенант Сергій Шевчук проінформував про військові частини, які необхідно укомплектувати у першу чергу, а також висвітлив переваги проходження військової служби за контрактом та заходи, які вживаються для підвищення привабливості військової служби.

     Заступник голови районної державної адміністрації, голова районної призовної комісії Валерій Козачишен довів до всіх присутніх заходи щодо розшуку призовників, які не з’являються до районного військового комісаріату та заходи щодо покращення цієї роботи. « повернутися до списку новин