Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація

В області розпочалась інвентаризація водних об’єктів

Переглядів: 365

 

 

Відповідно до доручення голови облдержадміністрації №01.01-11/2782 від 14 серпня 2017 року, в області розпочалась інвентаризація водних об’єктів з метою уточнення переліку водойм, право оренди яких може бути реалізоване на земельних торгах та водойм, які втратили господарську привабливість.

Нарада з організаційних та методичних питань проходження інвентаризації відбулась 30 серпня у департаменті АПР, екології та природних ресурсів.

Інформація про водні об’єкти надаватиметься в розрізі територіальних громад та населених пунктів. До переліку відомостей будуть включені: назва ставка; кадастровий номер земельної ділянки; розташування в межах або поза межами населеного пункту; площа земельної ділянки та водного дзеркала; строки дії договорів на земельну ділянку та водний об’єкт; інформація про орендаря; назва річки, на якій споруджено ставок та її належність до певного річкового басейну; наявність та стан гідротехнічної споруди, її власник або балансоутримувач; наявність договору на оренду гідротехнічної споруди; інформація про стан водойми.

Для збору та упорядкування інформації у районах будуть створені робочі групи, до складу яких ввійдуть спеціалісти структурних підрозділів райдержадміністрацій з питань агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів, а також представники головного управління  Держгеокадастру у Вінницькій області та Вінницького регіонального управління водних ресурсів. 

У зв’язку з розпочатою інвентаризацією слід зазначити, що оренда водних об’єктів є одним із джерел наповнення місцевого бюджету, а правильно оформлені документи захищають права як орендарів, так і територіальної громади.« повернутися до списку новин