Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Офіційна делегація Вінницької області налагоджує партнерські відносини зі штатом Вірджинія, США

Переглядів: 426

В останній день робочого візиту офіційна делегація Вінницької області відвідала м. Річмонд, штат Вірджинія, де їх гостинно привітав Президент The Greater Richmond Partnership Баррі Мезерлі.

The Greater Richmond Partnership, Inc - це партнерство економічного розвитку, що представляє землі Честерфілд, Ганновер, Енріко і місто Річмонд, штат Вірджинія.

Партнерство пропонує допомогу в розміщенні та інші послуги для вітчизняних і зарубіжних компаній, які створюються або розширяються. Це єдина мережа, яка об’єднує приватний сектор, державу і органи місцевого самоврядування. Партнерство має два основних напрямки роботи:

залучення бізнесу та регіональний маркетинг;

збереження та розширення бізнесу.

Партнерство має форму державно-приватної власності, є некомерційною корпорацією та фінансується спільно з бюджетів чотирьох місцевих органів влади та близько 130 підприємств штату. Послуги надаються безкоштовно та конфіденційно.

В рамках робочої програми відбулась зустріч офіційної делегацї Вінницької області з Президентом The Greater Richmond Partnership Баррі Мезерлі та Міністром сільського та лісового господарства  штату Вірджинія Бейсілом Гуденом. Баррі Мезерлі ознайомив присутніх з діяльністю The Greater Richmond Partnership та запросив до співробітництва. Міністр сільського та лісового господарства  штату Вірджинія, в свою чергу, ознайомив делегацію з аграрним потенціалом та експортними можливостями штату, що відомий  виробництвом яловичини, свинини та сої. Адміністрація штату висловила зацікавленість у встановленні нових зв’язків з іноземними партнерами. Голова облдержадміністрації Валерій Коровій запросив Міністра найближчим часом відвідати Вінниччину з метою обміну досвідом та технологіями промислового виробництва та запропонував розглянути можливість встановлення міжрегіонального співробітництва.

Крім того, делегація мала нагоду зустрітись з інвестиційним менеджером Партнерства економічного розвитку Вірджинії Мішель По та менеджером з бізнес інформації The Greater Richmond Partnership Ольгою Молнар, які презентували досвід роботи своїх організацій, переваги ведення бізнесу та відкриття представництв компаній в США, де Уряд всіляко підтримує інвесторів.

На завершення візиту делегація відвідала підприємство з британським капіталом Proseal America. Засноване в 1998 році, підприємство стало лідером серед виробників тари та пакувальних матеріалів у Великобританії, а в 2008 його представництво було відкрите у США. На сьогодні Proseal America виробляє широкий спектр ручного, напівавтоматичного та автоматичного обладнання, з пропускними потужностями від 6 до 180 упаковок в хвилину. Крім того, всі машини в їх асортименті здатні запаковувати продукцію в модифікованому газовому середовищі.

Керівників вітчизняних підприємств, які займаються виробництвом продуктів харчування, зацікавили нові види та технології пакування продукції, в результаті чого було домовлено про обмін інформацією щодо цінових пропозицій.« повернутися до списку новин