Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

З днем підприємця України!

Переглядів: 346

Шановні підприємці!

Прийміть найщиріші вітання  з професійним святом! Нехай кожна започаткована справа буде успішною. Щастя, здоров’я,  благополуччя Вам та Вашим родинам.

Традиційно у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України від 05.10.1998 року № 1110/98, у нашій державі відзначається  День підприємця. Сьогодні підприємництво займає значне місце в розподілі праці, сприяє продуктивній зайнятості населення. Створення  нових робочих місць, забезпечення населення необхідними товарами і послугами, благодійна діяльність – все це складові участі підприємців в розвитку нашої держави і зокрема, нашого району.

Одне з головних по значимості місць в економіці району займає малий і середній бізнес. Сьогодні в цій галузі працює понад 2 тисячі чоловік або 58 відсотків до зайнятих по району. В районі зареєстровано 571 фізична особа-підприємець та 158 юридичних суб’єктів підприємницької діяльності. Ними у поточному році внесено до бюджету району 20,6 млн. грн. податків і зборів. З кожним роком роль малого та середнього бізнесу в економіці району зростає.

 « повернутися до списку новин